Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Chwileczkę,bodajże zamojski sąd 61-letniemu zabójcy sąsiada wymierzył wyrok dwóch lat pozbawienia wolności a temu grozi dożywocie ????? To od czego to zależy? Od tego gdzie sędzia studia kończył. Coć mi sie wydaje że naszą Temidę w noktawizor wyPOsażono.
Nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale w świetle polskiego prawa NIEMOŻLIWE jest wymierzenie za zabójstwo kary 2 lat pozbawienia wolności. Sędziów jakich mamy takich mamy, ale aż tak źle z nimi nie jest. Na pewno nic nie zależy od tego gdzie sędzia studia kończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie czuł się pokrzywdzony i wyrównał rachunki na swój sposób... a teraz pójdzie siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Wku***ają mnie takie pizdy, co na forach wrzucają jakieś linki reklamowe nie związane z tematem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło posadzić go na fotel i trochę powiercić w zębie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale w świetle polskiego prawa NIEMOŻLIWE jest wymierzenie za zabójstwo kary 2 lat pozbawienia wolności. Sędziów jakich mamy takich mamy, ale aż tak źle z nimi nie jest. Na pewno nic nie zależy od tego gdzie sędzia studia kończył.
za mord nie, ale za skutek śmiertelny już tak. dobrze wyczytał. facet pałką zdzielił sąsiada i mało że nie odpowiada za morderstwo tylko za pobicie ze skutkiem to jeszcze odpowiada z wolnej stopy. on to w sobotę przeczytał w fakcie tak jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy oszust i naciągacz który dorabia się kosztem innych powinien być zastrzelony lub powieszony bez Sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet był załamany i bardzo dobrze wiedział że podając go sądu i tak mu nic nie zrobią bo w naszym kraju prawo jest za przestęmpcami bo oni mają pieniądze i układy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił wilk razy kilka ponieśi i wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż pan doktor to czego jaj nie mam takich rzeczy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małaMI napisał:
Ludzie dajcie spokój. Znam go bardzo dobrze. On był moim stomatologiem. To człowiek bardzo spokojny, wykształcony, inteligenty, ma ogromna wiedzę. cała moja rodzina leczyła sobie u niego zęby jest świetnym fachowcem. jak się dowiedziałam co zrobił to byłam w szoku. Musiał go naprawdę tamten nieźle wyrolować skoro udało mu się go wyprowadzić z równowagi. A co do wypowiedzi "czarnego" dot. Sławomira L. byłego komendanta policji to wiem na 100%, ze ani broni ani amunicji na pewno mu nie załatwił. I znam go tak samo a nawet lepiej niż pan doktor to czego jaj nie mam takich rzeczy???
bo nie prosilas o to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale niektorzy wlasciciele komisow wala w ch..a to fakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche widzę ze wszyscy zapomnieli że porównywanie przestępstwa: nawet -oszustwa z zabójstwem z premedytacją to nie jest ok. ten stomatolog zabił!!!!! i nie jest dla mnie człowiekiem!!!!! tylko zwierzęciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Primum Non Nocere" - Przede wszystkim nie szkodzić (Hipokrates) [media]http://www.youtube.com/watch?v=n3IzgNbIOJI&feature=related[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie wiesz a spekulujesz.... ryszard nie byl taki jak piszecie ale to tylko wiedza rodzina i przyjaciele.... a zygalski to warjat..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Troche widzę ze wszyscy zapomnieli że porównywanie przestępstwa: nawet -oszustwa z zabójstwem z premedytacją to nie jest ok. ten stomatolog zabił!!!!! i nie jest dla mnie człowiekiem!!!!! tylko zwierzęciem.
jak on jest dobrym fachowcem to ja jestem ksiedzem;) wszystkie zeby trzeba poprawiac! do dupy byl z niego dentysta czlowiek widocznie tez;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...